nowe inwestycje Wilanów

struktura mieszkań

Osiedle szyte na miarę

Apartamenty na osiedlu Millanova zaprojektowaliśmy tak, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dbając o prywatność mieszkańców budynki zaplanowaliśmy, w taki sposób, aby liczba lokali w poszczególnych klatkach była jak najmniejsza. Na inwestycję składają się trzy kameralne budynki, w których łącznie znajdą się 93 mieszkania. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2024 r.

blank

struktura mieszkań

Przestronne metraże

Strukturę mieszkań na osiedlu Millanova tworzą lokale o zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze mają 40,25 m kw. Funkcjonalne układy gwarantują wygodę mieszkania i łatwość w aranżacji. Dla tych, którzy poszukują większej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny przygotowaliśmy przestronne apartamenty o powierzchni 98,92 m kw. Każdy znajdzie tu miejsce idealnie skrojone do swoich potrzeb. Oferowane w naszej inwestycji apartamenty posiadają loggię, a do wybranych lokali przynależą tarasy na dachu lub ogródki na parterze.

blank

struktura mieszkań

Idealne miejsce dla każdego

Osiedle Millanowa to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób chcących mieszkać w pobliżu natury. Bliskość lasów i parków pozwala na odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku oraz aktywne spędzanie czasu z najbliższymi. Zakup apartamentu na naszym osiedlu to również idealna lokata kapitału. W końcu Wilanów jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania w stolicy.

blank
separator

atuty inwestycji

Co nas wyróżnia

blank
monitorowane osiedle
blank
ŁADOWARKI ELEKTRYCZNE
blank
INTELIGENTNY DOM
blank
GARAŻ PODZIEMNY
blank
STREFA RELAKSU
blank
PLAC ZABAW
blank
ROWEROWNIA
blank
ZIELONE ALEJKI

Formularz kontaktowy

Poznaj bliżej Millanovę

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą i przybliżymy szczegóły projektu.

    separator