Lokalizacja

lokalizacja

Położenie inwestycji

Millanova to miejsce, które docenią miłośnicy luksusu i bliskiego sąsiedztwa natury, którzy jednocześnie chcą mieć miejskie wygody na wyciagnięcie ręki. Inwestycja jest realizowana przy ul. Zapłocie w najbardziej pożądanej części stolicy – w Wilanowie.

Rekreacja

Komunikacja

Zakupy

Rozrywka

Pałac w Wilanowie

Wilanowski Pałac to kulturalne serce dzielnicy. Oprócz muzeum, pięknych ogrodów, królewskiego ogrodu światła organizowane są tu liczne wystawy, koncerty, spektakle plenerowe, warsztaty oraz spacery tematyczne.

blank
blank

Las Kabacki

Dla osób, które poszukują wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku Las Kabacki będzie idealnym miejscem. Piękny leśny rezerwat zachęca do rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych. Miłośnicy joggingu i nordicwalkingu docenią piękną scenerię leśnych szlaków.

separator

Royal Wilanów

Royal Wilanów to centrum biznesowe, które ma również wiele do zaaferowania mieszkańcom. W jednym miejscu znajdziemy sklepy, punkty usługowe, restauracje idealne na rodzinny obiad. W Royal Wilanów nie brakuje również ciekawych wydarzeń kulturalnych jak pikniki tematyczne dla dzieci czy koncerty.

blank
blank

Ogród Botaniczny PAN

Wyjątkowe miejsce na mapie Wilanowa, które przyciąga tłumy to właśnie Ogród Botaniczny. Praktycznie przez cały rok możemy podziwiać tu przepiękną roślinność i kwiaty. Nie brakuje też dodatkowych atrakcji, jak spacery z przewodnikiem czy koncerty

separator

Park Kultury Powsin

Park Kultury położony jest w południowej części Warszawy na granicy Ursynowa i Wilanowa. Teren Parku liczy 50 hektarów i idealnym miejscem do spacerów. Na mieszkańców czeka również szereg atrakcji m.in basen odkryty, korty tenisowe, kręgielnia, park linowy, boiska sportowe, plac zabaw, domki, wypożyczalnia sprzętów letnich i zimowych, sauna, siłownia.

blank

Formularz kontaktowy

Poznaj bliżej Millanovę

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą i przybliżymy szczegóły projektu.

    separator