Dwupokojowe mieszkania na sprzedaż Wilanów

struktura mieszkań

Osiedle szyte na miarę

Interesują Cię dwupokojowe mieszkania na sprzedaż Wilanów z przestronną kuchnią? A może zależy Ci na dużej sypialni z wyjściem na taras? Na osiedlu Millanova wybierzesz taki układ apartamentu, który odpowiada Ci najbardziej. Możesz być jednak pewny/a jednego. Każdy lokal będzie przestronny, jasny i nowoczesny. Dostosowaliśmy je do potrzeb rodzin, młodych małżeństw oraz innych osób, które chcą znaleźć spokojny azyl bez wyprowadzania się z Warszawy. Udaj się na wirtualny spacer po osiedlu i wybierz mieszkanie dla siebie.

blank

struktura mieszkań

Przestronne metraże

Luksusowe dwupokojowe mieszkania na sprzedaż Wilanów

Nasze dwupokojowe mieszkania na sprzedaż Wilanów mają wszystkie udogodnienia technologii smart home. Osiedle jest więc nie tylko wygodne i nowoczesne, ale także zaprojektowane w zgodzie z naturą. Nie tylko ze względu na rozległe tereny zielone. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ładowarki do samochodów elektrycznych oraz podziemny parking. A może wolisz dojeżdżać do pracy rowerem? Na naszym osiedlu znajdziesz specjalnie przygotowane rowerownie.

blank

Czekają na Ciebie również rozległe tereny zielone z zacisznymi alejkami, strefami relaksu oraz placem zabaw dla dzieci. Do niektórych mieszkań przynależą również tarasy oraz ogródki na parterze. Jako deweloper Wilanów oferujemy 93 mieszkania Wilanów o wysokim standardzie.

Mamy także inne mieszkania na sprzedaż Wilanów:

Zapoznaj się z naszą pełną ofertę i znajdź apartament dla siebie i swojej rodziny.

blank

struktura mieszkań

Idealne miejsce dla każdego

Odnajdź swoje miejsce na Wilanowie

Jak pewnie wiesz, Wilanów to jedno z najbardziej zielonych miejsc w całej Warszawie. Jest to miejsce idealne dla Ciebie, jeśli lubisz kontakt z naturą, lecz cenisz również zalety życia w dużym mieście. Dzielnica ma świetne połączenie autobusowe z centrum; szybko dostaniesz się również do najbliższej stacji metra. Jeśli jednak wolisz przemieszczać się własnym samochodem, możesz skorzystać z Wisłostrady lub innych ważnych ulic, które przebiegają przez teren dzielnicy (na przykład Jana III Sobieskiego i Aleja Wilanowska).

Niektórzy warszawianie określają Wilanów mianem małego miasteczka. Dlaczego? Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne udogodnienia – sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki i przychodnie. Fani sportu odnajdą tu kilka klubów sportowych, a miłośnicy kultury – muzea (w tym słynną rezydencję Villa Nova).

blank
separator

atuty inwestycji

Co nas wyróżnia

blank
monitorowane osiedle
blank
ŁADOWARKI ELEKTRYCZNE
blank
INTELIGENTNY DOM
blank
GARAŻ PODZIEMNY
blank
STREFA RELAKSU
blank
PLAC ZABAW
blank
ROWEROWNIA
blank
ZIELONE ALEJKI

Formularz kontaktowy

Poznaj bliżej Millanovę

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą i przybliżymy szczegóły projektu.

    separator