Mieszkania 3-pokojowe Wilanów

struktura mieszkań

Osiedle szyte na miarę

Nasze mieszkania 3-pokojowe Wilanów to idealny wybór dla osób, które cenią dużą przestrzeń i wygodę. Apartamenty zaplanowaliśmy w taki sposób, by stały się spokojnym miejscem do wypoczynku i ładowania akumulatorów przed kolejnym dniem pełnym wyzwań. Zależy Ci na dużej kuchni i kameralnych pokojach? A może wolisz, żeby każda sypialnia była przestronna i dobrze oświetlona? Udaj się na wirtualny spacer po naszym osiedlu i wybierz układ mieszkania Wilanów, które pasuje Ci najbardziej. Lubisz kontakt z naturą i marzysz o rabatce gladioli? Niektóre mieszkania na sprzedaż Wilanów mają także przydzielone ogródki na parterze. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz apartament dla siebie i swojej rodziny.

blank

struktura mieszkań

Przestronne metraże

Luksusowe mieszkania dla rodziny

Mieszkania 3-pokojowe Wilanów
na osiedlu monitorowanym to połączenie spokoju i wygody. Trzy nowoczesne budynki z minimalną liczbą lokali na klatce schodowej przypadną do gustu każdemu, kto ceni cisze i prywatność. Całe osiedle zostało zaprojektowane w stylu eco. Znajdziesz tu ładowarki do samochodów elektrycznych, rowerownie oraz rozwiązania technologii smart home.

blank

Osiedle Millanova jest zielone nie tylko w przenośnym znaczeniu tego słowa. Zadbaliśmy o to, by przyroda otaczała Cię na każdym kroku. Rozległe tereny zielone z zacisznymi alejkami będą wspaniałym miejscem na niedzielny spacer oraz letni piknik. Dzieci ucieszą się z dużego placu zabaw, na którym będą miały okazję poznać innych małych mieszkańców. Z kolei zielone tarasy będą doskonałym miejscem do integracji z dorosłymi sąsiadami.

Deweloper Wilanów przygotował także lokale o innym układzie:

blank

struktura mieszkań

Idealne miejsce dla każdego

Mieszkania 3-pokojowe Wilanów – inwestycja w dobrą przyszłość

Mieszkania 3-pokojowe Wilanów nie bez powodu często są wybierane jako lokale inwestycyjne. Nie spadają na wartości, a ich ceny stale rosną. Powodem jest nie tylko sytuacja na rynku, ale także zwiększające się zainteresowanie tą zieloną dzielnicą. Nie  bez powodu Wilanów jest uznawany za jedno z najlepszych miejsc w Warszawie do życia. Wybierają go często osoby, które czują potrzebę przeprowadzki do stolicy, ale nie przepadają za zgiełkiem wielkiego miasta.

blank

Wilanów to także idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli oraz szkół (publicznych lub prywatnych), a także kilka obiektów sportowych, w których dzieci i młodzież mogą przyjemnie spędzić czas wolny. Z kolei dorośli nie będą mieli żadnych problemów z szybkim dostaniem się do pracy – przez Wilanów przebiegają główne ulice w Warszawie: Wisłostrada, ulica Jana III Sobieskiego oraz Aleja Wilanowska. Dzielnica jest również świetnie skomunikowana z centrum (znajdziesz tu pętlę autobusową). Po pracy (lub szkole) z pewnością sprawi Wam przyjemność spacer po słynnych wilanowskich parkach lub ogrodzie botanicznym.

blank
separator

atuty inwestycji

Co nas wyróżnia

blank
monitorowane osiedle
blank
ŁADOWARKI ELEKTRYCZNE
blank
INTELIGENTNY DOM
blank
GARAŻ PODZIEMNY
blank
STREFA RELAKSU
blank
PLAC ZABAW
blank
ROWEROWNIA
blank
ZIELONE ALEJKI

Formularz kontaktowy

Poznaj bliżej Millanovę

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą i przybliżymy szczegóły projektu.

    separator