Mieszkania na sprzedaż Wilanów

struktura mieszkań

Osiedle szyte na miarę

Nasze mieszkania na sprzedaż Wilanów to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które wiążą swoje życie z Warszawą, lecz równocześnie chcą żyć z dala od miejskiego zgiełku. Wybierając apartament na osiedlu Millanova, zyskujesz świetne połączenie z centrum stolicy, dostęp do kultury i rozrywki, a także do ośrodków sportowych i edukacyjnych. Zamieszkasz jednak na zacisznym osiedlu w otoczeniu lasów i parków. Jak wiadomo, Wilanów to jedna z najbardziej zielonych dzielnic w Warszawie, a my zapraszamy roślinność na nasze osiedle, tworząc strefy relaksu i alejki do spacerowania. Udaj się z nami na wirtualny spacer i obejrzyj nowe mieszkania Wilanów.

blank

struktura mieszkań

Apartamenty Wilanów w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy

Jako deweloper Wilanów oferujemy 35 mieszkań na sprzedaż Warszawa Wilanów o wysokim standardzie. Znajdziesz tutaj:

Przygotowaliśmy szeroką ofertę, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Metraż najmniejszych apartamentów to 40,25 m², a największych – 98,92 m². Do niektórych mieszkań przynależą również tarasy na dachu albo ogródki na parterze.

Luksusowe przestronne mieszkania na sprzedaż Wilanów Warszawa zaplanowaliśmy w taki sposób, by stały się azylem spokoju dla całej rodziny. Możesz wybrać apartament, którego układ najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie lokale łączą dwie cechy – są wygodne i jasne.

blank

Odnajdź swoje miejsce na Wilanowie

Warszawa często kojarzy się z hałasem i szybkim tempem życia. Wilanów jest jednak zupełnie inny niż pozostałe dzielnice stolicy. Czas biegnie tu wolniej, a atmosfera jest o wiele bardziej rodzinna. Do niedawna dominowały tu domki jednorodzinne, a i teraz trudno znaleźć szare blokowiska, które są charakterystyczne dla pozostałych części miasta. Obecnie powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli, które idealnie wpisują się w klimat Wilanowa. Rynek pierwotny w tej dzielnicy to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. Jeśli również chcesz czuć spokój na co dzień, sprawdź nasze mieszkania deweloperskie Warszawa Wilanów.

blank

struktura mieszkań

Luksusowe mieszkania Wilanów od dewelopera

Jeśli cenisz sobie spokój i prywatność, nowe mieszkania z rynku pierwotnego w Wilanowie są w sam raz dla Ciebie. Wybudowaliśmy trzy niskie budynki z minimalną liczbą mieszkań na klatce schodowej. Nie oznacza to jednak, że nie zachęcamy do utrzymywania kontaktu z sąsiadami. Na zielonych tarasach i rozległych terenach zielonych znajdziesz idealną przestrzeń do integracji i przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Idealne miejsce dla każdego

Co jeszcze zyskujesz, wybierając apartament na Wilanowie?

  • – mieszkanie w spokojnej dzielnicy na osiedlu monitorowanym,
  • – przestronny lokal i udogodnienia smart home,
  • – dostęp do rowerowni, podziemnego garażu i ładowarek samochodów elektrycznych,
  • – dobrze zaplanowane tereny zielone z placem zabaw, strefami relaksu i zielonymi alejkami.

Inwestycja będzie gotowa w trzecim kwartale 2024 roku.

Jako firma SIVANET mamy dwuletnie doświadczenie na rynku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy wybrali nasze nieruchomości w Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu. Chcesz się przekonać, jak pracujemy? Obejrzyj nasze wcześniejsze realizacje.

blank
separator

atuty inwestycji

Co nas wyróżnia

blank
monitorowane osiedle
blank
ŁADOWARKI ELEKTRYCZNE
blank
INTELIGENTNY DOM
blank
GARAŻ PODZIEMNY
blank
STREFA RELAKSU
blank
PLAC ZABAW
blank
ROWEROWNIA
blank
ZIELONE ALEJKI

Formularz kontaktowy

Poznaj bliżej Millanovę

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą i przybliżymy szczegóły projektu.

    separator