Nowe apartamenty Wilanów

Jeśli masz dość miejskiego zgiełku, lecz nie chcesz wyprowadzać się ze stolicy, apartamenty Wilanów są w sam raz dla Ciebie. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które uwielbiają ciszę i kontakt z naturą. Nie bez powodu Wilanów jest nazywany najbardziej zieloną dzielnicą Warszawy. Jednocześnie jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, więc nie musisz się martwić dojazdami do pracy. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i sprawdź, co przygotował deweloper w Wilanowie.

Apartamenty Warszawa Wilanów na sprzedaż

Nowe apartamenty Wilanów to świetny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie prywatność i komfort. Mieszkania znajdują się na osiedlu monitorowanym i są otoczone rozległymi terenami zielonymi. Zapewni Ci to nie tylko intymność, lecz także piękne widoki z okna. Ponadto zaprojektowaliśmy budynki w taki sposób, by na jednej klatce schodowej znajdowało się najmniej mieszkań, jak to tylko możliwe. Nie znaczy to jednak, że nie będziesz mieć kontaktów z sąsiadami. Na terenie osiedla znajdziesz zielone ścieżki do spacerów, miejsca wypoczynku oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Na osiedlu znajdują się także nowoczesne udogodnienia technologii smart home. Poza tym znajdziesz tu ładowarki do samochodów elektrycznych, podziemny garaż oraz rowerownie. Do niektórych mieszkań przynależą również ogródki na parterze lub tarasy na dachu.

Dobrze rozumiemy, że każdy ma inne wymagania wobec apartamentów. Dlatego tego też mieszkania na sprzedaż Wilanów są dostępne w różnych układach:

Najmniejsze lokale mają metraż 40,25 m kw., a największe – 98,92 m kw. Do mieszkań przynależą też przestronne loggia.

Nowe apartamenty Wilanów – sprawdź mieszkania w najlepszej lokalizacji

Apartamenty Wilanów na sprzedaż są w sam raz dla osób, które chcą zamieszkać w spokojnej i cichej okolicy. Jest to dzielnica o bogatej historii, w której znajdziesz wiele atrakcyjnych miejsc do spędzenia czasu z rodziną, na przykład:

W dzielnicy znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, z których można dostać się do centrum miasta. Najczęściej wykorzystywanymi liniami autobusowymi są linie 116, 130, 131, 180, 222, a także nocna linia N 31, natomiast tramwajami można dojechać liniami 6, 18, 79 i 80. Kolejnym sposobem podróżowania z Wilanowa do centrum miasta jest jazda samochodem. Wilanów posiada dogodne połączenie z centrum miasta dzięki ulicy Sobieskiego oraz Trasie Wilanowskiej. Z kolei miłośnicy zdrowego trybu życia znajdą tu wiele ścieżek rowerowych.

Zastanawiasz się, czy Wilanów to miejsce dla Ciebie? Wybierz się na wirtualny spacer po naszym osiedlu!

Formularz kontaktowy

Poznaj bliżej Millanovę

Zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą i przybliżymy szczegóły projektu.

    separator